Kiedy mozemy decydowac sie na kilkudniowe splywy

Kiedy mozemy decydowac sie na kilkudniowe splywy Niektórzy myśliciele baskijski używać terminu Euzko nazwać swoich ludzi i tych, którzy są z nimi związane lub mają to samo pochodzenie z ich DNA i więzi kulturowych, takich jak Etruskowie, Szkoci, Skandynawowie, Celtowie, irlandzki, walijski, Galowie, Trakowie, a Pelasgians

Najstarsze Europejczyków zawiera wiele informacji zapakowane w 246 stronach. Jest to podróż przez prehistorycznej Europy, która ma jako jeden ze swoich głównych twierdzeń, że inwazja ludzi na Wschodzie w czasach neolitu zbieżne ze stopniowym spadkiem praw kobiet w kulturach europejskich. Te prawa kobiet były bardzo wiele dowodów spośród najstarszych Europejczyków i jak wskazano, nie zostały uzyskane z ich koledzy, lecz dziedziczone. Jednym z głównych zasadniczych społeczeństw Euzko było to, że wykazał głębokie matriarchalne wpływy lub utrzymuje JF del Giorgio „byli matrylinearny (tj śledzenie wspinaczkę po linii matki. Społeczeństwa Occidental wydają się nie na odwrót), a oni byli matrilocal i matriarchalna towarzystwa „. Co więcej, to właśnie ten szacunek dla praw kobiet, które sprzyja rozwojowi dzieci w equalitarian środowiska. Należy zauważyć, jak wspomniano w książce, że wśród Euzkos, moc została przeniesiona z królową do księżniczki, a nie od króla do księcia. Król tylko zdobywał władzę przed poślubił królową królestwa.

Byłoby to mało powiedzieć, że czytanie to dobrze udokumentowane badania na temat czarów, stare religie, prawa kobiet, nasze własne kamienne korzenie, starożytne nazwy europejskie, język, mitologia grecka i historia, starożytne tradycje takie jak karnawał, Wielkanoc, Boże Narodzenie, halucynogeny, obrzędy religijne, nazwy rzeki, a wiele innych tematów jest fascynująca!

Jednak, gdy czytelnicy próbują pług przez książkę, która zawiera to wszystko i więcej, wyjście może być nieco niebezpieczne z dużą ilością szczegółów, zwłaszcza w przypadku gdy organizacja jest kłopotliwe, a autor ma tendencję do wędrować od czasu do czasu.

Wpis zawdzięczamy