Jak przygotowac sie do splywu na tratwie

Jak przygotowac sie do splywu na tratwie

Jak dobrze ma następujące brzmienie? Komputer działa dobrze, ale potem nagle zaczął blokowania się (aka wiszące lub zamrażania), restartowania się (zawiesza) lub zamknięcie spontanicznie? Jeśli znasz zbyt dobrze, co mówię, to czytaj dalej! Wykonywanie prostych czynności poniżej można rozwiązać większość przypadków blokowaniem.

1. Sprawdź, czy ostatnio zainstalowanego oprogramowania lub sprzętu.

Jeśli zawieszanie zaczęło się dziać po zainstalowaniu nowego sprzętu, spokój nowego oprogramowania lub nowych sterowników, odinstaluj go i sprawdzić, czy problem zniknie.

Jak przygotowac sie do splywu na tratwie

2. Uruchom program antywirusowy.

Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia w przypadku nagłych zawieszanie jest, aby uruchomić program antywirusowy. Sprawdź w witrynie producenta oprogramowania antywirusowego w celu aktualizacji i najnowszych plików definicji wirusów. (Jest to absolutnie konieczne, nieaktualne antywirusowy nie będzie żadnego pożytku!) Jeśli nie masz zainstalowane oprogramowanie antywirusowe – czy są dostępne aktualizacje – uruchomić jedną z internetowych skanów antywirusowych, że niektóre główne antywirusowych, takich jak Trend Micro oferują za darmo. Można znaleźć pełną listę dostępnych skanów internetowych i bezpłatnych programów antywirusowych na http://www.free-antivirus.info.

Jak przygotowac sie do splywu na tratwie

3. Uruchom jakieś dobre narzędzie do usuwania programów szpiegujących.

Jeśli komputer nie jest zainfekowany wirusami, nadal jest możliwe, że ma jakieś szkodliwe adware lub spyware jest obecny. Pobierz i uruchom jakieś dobre narzędzie do usuwania programów szpiegujących, takich jak AdAware lub Microsoft AntiSpyware. Sprawdź http://www.free-antivirus.info o listę darmowych aplikacji do usuwania programów szpiegujących.

4. Sprawdzenie wolnego miejsca na dysku.

Wpis zawdzięczamy