Iluosobowe sa tratwy

Iluosobowe sa tratwy

Hezbollah wydaje się być na wyczerpaniu rosyjskich rakiet i wyrzutni rakietowych dokonywanych jak Izrael całkowicie dominuje powietrze w tym Hezbollah-izraelskiego starcia w Libanie. Rosyjskie wyrzutnie rakiet, wykonane chińskie radarowe pociski kierowane, doradcy irańskich rakiet wszystkie w rękach Hezbollahu? Ciekawe istocie, a nawet bardziej interesujące jest to powszechnie wiadomo, jak to wszystko dostaje się w ręce Hezbollahu. Zarówno z Syrii i Iranu. Iran finansuje Hezbollah w wysokości 100 mln euro rocznie, z pieniędzmi oleju?

Syria ma 225000 człowiek aktywny armię cła na wysokiej gotowości i umieszczając wiele atutów wzdłuż jej granicy z Libanem teraz. Izrael walenie Hezbollah silna nie trzyma z dala od granicy syryjsko-Liban i jeśli tak dalej pójdzie Syria pewnością zaangażować Izraelczyków, a co potem? Syria ma wiele technologii rosyjskiej, czołgów, wyrzutni rakietowych, przewoźników wojsk, broń i syryjskiego Air Force nie jest źle wyposażona albo. Mają trochę późno modelu tam siłę ognia. Syria jest gotów ryzykować przeciwko Żydom? Albo są one kurczaka to wszystko zaryzykować?

Iluosobowe sa tratwy

Tymczasem, jeśli Syria angażuje Izraela, możesz być agresywna, że ??izraelska armia prawie pół miliona pójdzie zaraz po tej akcji. sobie sprawę, że Iran ma pakt wojny z Syrią i jeśli Syria angażuje Izrael, Syria będzie musiał wejść all-in, ponieważ Izrael będzie bardzo agresywny. To sprawia, że ??nam wszystkim zastanawiać, co będzie dalej, a jeśli Iran będzie angażować i Izrael będzie się za to duże wyzwanie? Czy to lead-in do III wojny światowej?

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

Wpis zawdzięczamy