Dla kogo atrakcyjny bedzie splyw tratwa

Dla kogo atrakcyjny bedzie splyw tratwa

„To był jedynie Test … Gdyby to był prawdziwy alarm, byś zostali poinstruowani, aby dostroić radio do stacji awaryjnej.”

Załóżmy, że po pewnym długiej i żmudnej myślenia, postanowiłem poddać się argumentem, że w 2001 roku, prezydent Bush może celowo przesadzone raporty wywiadowcze, które podane Iraku i Saddam Husajn miał broń masowego rażenia.

Jeśli nay Sayers naprawdę wierzy, że prezydent Bush „Lied” i zawsze będzie kłamcą to dlaczego nie mówią, że leży teraz z nowego raportu wywiadu, że Iran zatrzymał ich prowadzenia budowy broni jądrowej. Jeśli ciągle twierdzą, że nie mogę uwierzyć, że wszelkie dane wywiadowcze, a następnie, dlaczego uważamy, że to teraz?

Dla kogo atrakcyjny bedzie splyw tratwa

W ostatnim artykule, New York Times napisał: „Rzadko, jeśli w ogóle, ma pojedynczy raport wywiadu tak całkowicie, tak nagle i tak niespodziewanie zmieniły debatę obcego tutaj.” Pojedynczy raport?

Przed 9/11, były setki doniesień, że wrócił do początku 1990 roku w administracji Clintona. Raporty te nieustannie potwierdzają te, które było przed nimi.

Dla kogo atrakcyjny bedzie splyw tratwa

Były one tak silne i inteligencja tak przekonujące, że w październiku 1998 roku Kongres uchwalił, a prezydent Clinton podpisał ustawę Wyzwolenia Iraku (H.R.4655). Akt ten dał mu władzę, by obalić Suddam Husajna, nawet przy użyciu pomocy wojskowej, jeżeli jest to konieczne.

Ponadto sprawozdania wywiadu nie z jednego źródła; byli z naszej inteligencji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, we Włoszech’S, Rosji, Francji i Australii. Z tym wszystkim potwierdzają je trudno było zaprzeczyć istnieniu broni masowego rażenia w Iraku; zwłaszcza gdy Suddam nie będzie współpracować z broni inspektorów U.N.. Więc z tym wszystkim inteligencji trzeba się zastanawiać, czy Suddam Husajn był jedynym mówi prawdę?

Wszyscy oszukać czy też były? Zostały przeniesione broń do Syrii lub innej tajnej lokalizacji? Może nigdy nie dowiemy.

Wpis zawdzięczamy