Tratwy

Tratwy

Tratwy

Posiadamy różne rodzaje tratw: o różnym wyposażeniu i wielkości. Niezależnie od powyższego każda jednak składa się z trzech głównych części. Jest tutaj niewielka sypialnia, stanowiąca całkowicie oddzielone od świata zewnętrznego pomieszczenie. Jest też pokład pełniący równocześnie funkcję jadalni.przeprowadzki-inclusive.pl To tutaj znajduje się stół i miejsce do siedzenia. Jest to otwarta przestrzeń umożliwiająca czerpanie pełnej przyjemności z posiłków spożywanych na świeżym powietrzu. Ta część pokładu przykryta jest dachem, także można z niej korzystać również w razie niepogody. Nie ma nic przyjemniejszego niż obiad zjedzony na świeżym powietrzu.

Tratwy

Tratwy zaopatrzone są w grill, także istnieje możliwość przygotowania smacznego jedzenia. Na górze – na dachu nad jadalnią, znajduje się taras widokowy. Jest to doskonałe miejsce do opalania i obserwacji wszystkiego wokół. A trzeba przyznać, że jest na co patrzeć, gdyż Biebrzański Park Narodowy i dolina rzeki to niezwykle malownicze miejsce z dużą ilością różnego rodzaju gatunków roślin i zwierząt. Nasze tratwy mają różną wielkość, mieści się na nich zwykle od jednej do sześciu osób.

W przypadku wynajmowania kilku łodzi istnieje możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów. Istnieje także możliwość wynajmu tratwy w dogodnym dla siebie terminie i na dowolną ilość dni. Posiadamy dużą ilość sprzętu, dzięki czemu z łatwością obsługujemy także większe zorganizowane grupy.

Wpis zawdzięczamy