Dlaczego splyw na tratwie

Dlaczego splyw na tratwie

Jeżeli nie zostaną znalezione żadne wirusy, sprawdź wolnego miejsca na dysku na dysku C :. Upewnij się, że jest więcej niż 20% wolnego miejsca dostępnego; mało miejsca na dysku może prowadzić do przypadkowych zawieszanie.

5. Sprawdź, czy przegrzaniem.

Przegrzanie jest inna znana przyczyna zawieszenia systemu. Może to być spowodowane problemami z wentylatorów wewnątrz obudowy, gromadzeniu się kurzu lub innych problemów chłodzących. Upewnij się, że zasilanie wentylatora i wentylator CPU są uruchomione i wolne od nagromadzonych pyłów. Można sprawdzić temperaturę wewnątrz obudowy uruchamiając monitora Motherboard

http://mbm.livewiredev.com

– upewnij się, że temperatury są w zadanych granicach. Należy być bardzo ostrożnym podczas czyszczenia wewnątrz obudowy komputera (wykorzystanie tworzyw sztucznych narzędzia szczelinowa próżni) i nie otwieraj ZASILANIE CASE ponieważ zawiera wysokie napięcie.

6. Sprawdź, czy dysk twardy.

Sprawdź dysk twardy – jest możliwe, że jego struktura logiczna jest uszkodzony. Aby sprawdzić dysk w poszukiwaniu błędów, kliknij prawym przyciskiem myszy na dysku C: ikonę „Mój komputer”, wybierz „Narzędzia” kartę, sprawdź wszystkie pola wyboru w polu „Opcje sprawdzania dysku”, a następnie naciśnij przycisk „Sprawdź teraz” , Należy zapytać, czy chcesz zaplanować sprawdzenie następnym uruchomieniu komputera – odpowiedź „Tak”, a następnie ponownie uruchom komputer. Kontrola będzie przeprowadzana automatycznie po starcie; może to trochę potrwać, więc bądź cierpliwy. Program będzie próbował rozwiązać pewne problemy na bieżąco – jednak jeśli dysk twardy zawodzi fizycznie, będzie musiała zostać wymieniona. Jest to również dobry pomysł, aby uruchomić Defragmentator dysków (znajduje się w menu Start gt; programy gt; Akcesoria gt; Narzędzia systemowe), aby zoptymalizować rozmieszczenie danych na dysku twardym w celu zwiększenia wydajności i niezawodności.

Wpis zawdzięczamy