Czy splyw tratwa jest drogi

Czy splyw tratwa jest drogi

Pytanie brzmi, jest Iran oszukać nas i prowadzi nas do innej dekady samozadowolenia, że ??doświadczyliśmy podczas administracji Clintona przed 9/11?

Jeśli Iran nie posiada broni programu i jako nieustannie podkreślał były budowy elektrowni jądrowej na energię, dlaczego oni wielokrotnie odmawiają współpracy z Organizacją Narodów Zjednoczonych i Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej? Czy taki scenariusz brzmi znajomo?

Gdyby były tylko budowy elektrowni jądrowej w produkcji energii pokojowego, dlaczego mieliby zamknąć je w dół pod naciskiem międzynarodowym?

Inteligencja podobno pochodziła z notatek, które zostały uzyskane w ubiegłym lato z obrad irańskich urzędników wojskowych, które brały udział w programie rozwoju broni jądrowej. Gdyby te notatki celowo napisane i przeciekał, próbując wyrzucić nas? To jest myśl, że nie słyszeli adres mediów. Oni tylko powtarzają, że zostaliśmy oszukani w przeszłości. Musimy jednak mieć rację tym razem. Jednakże, jeżeli jest potwierdzeniem?

Czy splyw tratwa jest drogi

Potwierdzenie znajduje się w inteligencji, że Iran, wbrew temu, co Ahmadineżad i New York Times (który pojawia się wierzyć terrorystów przed naszym własnym podaniu) wielokrotnie podkreślał, budował bombę. Wydaje się, że inteligencja odkryliśmy pokazuje, że Iran sami przyznali, czy ich raporty były sadzone czy nie, zaprzestał produkcji broni jądrowej masowego rażenia.

Nawet wtedy, gdy raporty są poprawne i Iran zaprzestał produkcji broni jądrowej, pytanie musi jeszcze zostać poproszony. Dlaczego oni nadal wzbogacać uran czy mają żadnych planów, aby go używać?

Odpowiedź jest prosta. Zamykanie zakładów produkcyjnych jest najmniejszy krok w budowaniu programu broni jądrowej. Kiedy już wzbogacony uran to zajmuje tylko 30-60 dni do złożenia broni.
Wpis zawdzięczamy