Splyw tratwa kontra rejs statkiem

Splyw tratwa kontra rejs statkiem

Ostatnio brałem udział w spotkaniu, które zostało uwzględnione przez Jamesa Woosley, byłego dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej. Jego ocena sytuacji Iranu jest taki sam jak mój. Zrobił jednak dodać jeszcze jeden element, który musi zostać rozwiązany. „Po Iran ma bombę, nie zamierzamy przetestować go w pustynie Iranu. Będą go przetestować w miastach Izraela i Stanów Zjednoczonych.”

Tak więc, jeśli są uruchomione, aby znaleźć schronienie po zapoznaniu się wielki boom i widząc wielki błysk na niebie, nie zatrzymują się na zakup New York Times na drodze, ponieważ będzie to tylko powiedzieć, nie ma się czym martwić. To tylko test.

Splyw tratwa kontra rejs statkiem

Michael Solomon jest byłą detektyw NYPD. Jest laureatem 19 nagród za doskonałe i Zasłużony pracy policji. Podczas swojej kadencji w dziale wywiadu, został przydzielony do ochrony szacha Iranu i Madame Chang z Tajwanu. On osobiście spotkał się z czterech amerykańskich prezydentów. Został przydzielony jako oficer wywiadu do Departamentu Stanu USA podczas negacji Traktat między USA i Turcji. Ukończył Wyższe licencjackie Magna cum laude w Behavioral Sciences z Instytutu Technologii w Nowym Jorku i magistra z wyróżnieniem w Administracji Publicznej z Long Island University.

Splyw tratwa kontra rejs statkiem

W 2003 roku został wymieniony przez obie izby NY State Ustawodawczego w ciągu rozdzielczościach Humanitarian of the Year dla jego dobroczynnych składek do swojej społeczności. – Wydał dwie książki. „Sukces domyślnie” – The Depersonalizacja korporacyjnej Ameryki. Jego druga książka „Gdzie się podziały moje Ameryka Go?” bada hipokryzję w polityce amerykańskiej. – On był przedmiotem licznych czasopism i artykułów. W 2006 roku został wybrany jako czas Czasopism „Person of the Year”.

Wpis zawdzięczamy