Splyw tratwa a podziwianie przyrody

Splyw tratwa a podziwianie przyrody Więc powstrzymania ich program do montażu nie wyklucza ich z poszukiwania bomby. Do czasu, kiedy dowiadują się, że odnowionej swój program, to może być za późno. To jest jak odbudowa samochodu. Możesz rozłożyć wszystkie części na podłodze garażu i zacząć budować. Gdy jesteś w dół, aby z jednej strony trzeba się zatrzymać, dopóki go nabyć. W tym przypadku jest wzbogacony uran.

John Bolton, były ambasador przy ONZ, powiedział, „intencje Iranu zawsze pozostaje obawa, tak długo, jak trwa do wzbogacania uranu.”

Co ma to nowe objawienie zrobić? To osłabiło międzynarodowe poparcie dla sankcji wobec Iranu. Który po raz kolejny stawia pytania o integralność Ameryki w odniesieniu do jego gromadzenia danych wywiadowczych?

Senator Chuck Hagel z Nebraski i wielu innych senatorów wyraziło nadzieję, że prezydent Bush otworzy drzwi do dialogu z Iranem, tak jak zrobiliśmy to z Korei Północnej. Dwie rzeczy, które Hagel i jego towarzysze są brakujące w równaniu są następujące: Po pierwsze, prezydent Ahmadineżad wielokrotnie stwierdzał, że nie ma żadnego interesu w rozmowie z nami.

Po drugie, Korei Północnej tylko przyszedł do stołu, kiedy chwycił $ 25 milionów podrobionych dolarów amerykańskich potajemnie gromadzeniem w banku offshore. Gdy świat powiedziano nie akceptuje dolary amerykańskie z Korei Północnej, ponieważ mogą być one bezwartościowe. Sankcje pozostał na miejscu i Kim Jon Il miał dwie możliwości; przyszedł do stołu lub z głodu .

Jeśli społeczność międzynarodowa usuwa sankcje ze strony Iranu i Iran dostaje z powrotem na nogi, jak długo potrwa zanim wznowi one swój program nuklearny? Będą mieli bombę, zanim nasza inteligencja upewnia go? Ponadto, jeśli mamy dowiedzieć się, kto będzie nam wierzyć? – Zwłaszcza w obliczu liberalnej mediów lambasting naszą inteligencję, gdy nie wykracza swoją drogę.

Wpis zawdzięczamy