Jak wygladaja tratwy do splywow

Jak wygladaja tratwy do splywow

Czasami losowe zawieszanie można przypisać do pamięci komputera (RAM), wychodząc na niepowodzenie. Można przetestować pamięć systemu Windows Memory Diagnostic, które można pobrać z http://oca.microsoft.com/en/windiag.asp. Jeśli występują problemy z pamięcią, spróbuj ponownie siedzenia RAM (wyciągnąć go i podłącz go z powrotem).dezynsekcja kraków Jeśli to nie zadziała, należy wymienić uszkodzoną pamięć RAM.

8. Sprawdź, czy innych problemów sprzętowych (zaawansowanych).

Inne problemy związane ze sprzętem mogą być diagnozowane poprzez uruchomienie testów sprzętowych z Ultimate Boot CD, które można pobrać ze http://www.ultimatebootcd.com. Jednakże, należy używać go tylko wtedy, gdy wiesz, co robisz – niektóre programy na tej płycie może być niebezpieczne, gdy niewłaściwie stosowany (na przykład, niektóre z nich można wymazać zawartość dysku twardego).

9. Aktualizacja Windows i sterowników.

Jak wygladaja tratwy do splywow

Niektóre zawieszanie mogą być spowodowane nieaktualnymi składnikami Szczecin – dobry psycholog oprogramowania – aktualizacja systemu Windows i napędów poprzez uruchomienie aktualizacji systemu Windows: http://windowsupdate.microsoft.com (jest to dobry pomysł, aby uruchomić go regularnie).

Powyższe kroki pomogą zdiagnozować i wyeliminować najczęstsze przyczyny zawieszenia systemu. Setki innych możliwych scenariuszy muszą być rozpatrywane w każdym przypadku z osobna, jak to wszystko idzie w dół do konkretnej konfiguracji komputera. Zadawanie na PC

rozwiązywania forach / grupach dyskusyjnych powinien pomóc dowiedzieć się rozwiązania nie tak oczywiste przypadki blokowaniem.

Michael Woodford jest ekspertem komputerowym z zespołem, który działa HowToFixcomputers.com i CertFAQ.com.

Wpis zawdzięczamy