Dlaczego warto splywac polskimi rzekami

Dlaczego warto splywac polskimi rzekami

Autor: J. F. del Giorgio

ISBN: 9806898001

J. F. del Giorgio otwarciu Najstarsze Europejczycy rozdziale cytuje znanego francuskiego komiksu, Asterix, w którym przypominamy sobie, jak Rzymianie nie byli w stanie pokonać zbuntowanego, zawsze kłótni i dzikich ludzi. Wydaje się, że osoby te mieszkały nad morzem jednak ich dokładna lokalizacja nie jest ujawniona w komiksie.

Dlaczego warto splywac polskimi rzekami

Według J. F. del Giorgio, co jest niezwykłą opowieścią o tym , że nie było podobnych mieszkańców zamieszkujących terytorium Francji w czasach rzymskich. Były to niezwykłe osoby, które, zgodnie z historii, byli doskonałymi żeglarzami i prawdopodobnie pierwszym, który opłynął świat. Ponadto byli ocaleni znacznie starszej populacji europejskiej i okupowanej Europie tysiące lat przed Łacinnicy przybył od sceny, nawet przed Aryan, plemię indoeuropejskie przyszedł na kontynencie.

Co więcej, wciąż istnieją wśród nas iw dużym stopniu wielu zachować swoje odwieczne zwyczaje, mówią ich starożytny język, gdzie niektóre z ich słowa zostały uznane się pochodzić wprost z epoki kamiennej. Główne religie zostały pod ich wpływem oraz ich starożytne mity są nadal obchodzone w sztuce. Ich wpływ jest odczuwalny w dziedzinie sztuki, religii, filozofii, nauki, architektury, biżuteria, folkloru, zwyczajów, tradycji, legend, instytucji i rodziny. W rzeczywistości, były nawet napisane na temat w Iliady, Odysei i Eneidy. A jeśli ich mężczyźni były imponujące, a ich kobiety były nie mniej niezwykłe. W wielu aspektach ich outshone mężczyzn swoich czasów.

Chyba teraz zastanawiasz się, kim są ci ludzie? Od J. F. del Giorgio najstarsza Europejczycy możemy dowiedzieć się, że jest on powszechnie przyjmuje się, że Europejczycy są najstarsze starożytne Baskowie, którzy nazywają siebie Euskaldunak, ich kraj Euskalherria a ich język Euskera.
Wpis zawdzięczamy